Home > Články > V hlavní roli mladší žáci

V hlavní roli mladší žáci

O víkendu proběhly tři turnaje mladších žáků - modří vyhráli vše, co mohli, bílí spadli do druhého koše, blaci skončili opět na druhém místě. Dále přinášíme souhrn zápasů žen a přípravky.

O víkendu proběhly tři turnaje mladších žáků - modří vyhráli vše, co mohli, bílí spadli do druhého koše, blaci skončili opět na druhém místě. Dále přinášíme souhrn zápasů žen a přípravky.

Mladší žáci blue

Komentář trenéra Vojtěcha Kuneše: ,,V sobotu 11.1. odehráli mladší žáci blue celkem 3 zápasy. První zápas jsme sehráli s týmem z Horšovského Týna, který se nám podařilo po méně přesvědčivém ranním výkonu nakonec ovládnout v poměru 5:2. Druhý zápas jsme vyhráli poměrem 11:0 proti druhému týmu Tachova. Poslední zapas dne nás čekal proti týmu z Rokycan, který dopadl 11:1 v náš prospěch. I přes přesvědčivé výsledky se jednalo o jeden z méně vydařených turnajů z výkonnostního hlediska. Naše hra nám ukázala spoustu nedostatků, na kterých je potřeba začít opět pracovat.

Mladší žáci white

Komentář trenéra Michala Brabce: ,,Další z našich týmů mladších žáků bojoval na turnaji prvního koše ve Šťahlavech. V prvním zápase jsme šli proti plzeňskému FBŠ, kde měli kluci o motivaci postaráno. Bohužel jsme celý zápas hráli druhé housle a když už jsme se dostali do gólové šance, zneškodnil ji soupeřův brankář. Dále nás čekaly zápasy s Tachovem a druhým plzeňským týmem, Slávií. Oba zápasy se nesly ve velmi podobném duchu, kdy jsme měli lepší začátek než soupeř, více šancí a pravděpodobně i míček více na našich hokejkách, bohužel se nám nepodařilo proměnit některé z našich šancí a zápasy jsme prohráli. Na turnaji jsme tedy skončili na posledním místě a padáme do druhého koše. Některé aspekty naší hry hodnotím velmi kladně, někde máme naopak velké mezery. Snad se hned při první příležitosti vrátíme zpět a budeme mít opět dva týmy v prvním koši.

Mladší žáci black

Komentář trenéra Vojtěcha Řeřichy: ,,V sobotu ráno tým mlžů black vyjel na turnaj do Stodu, kde jsme v základní skupině porazili Beroun těsným výsledkem 2:1 a poté podlehli domácímu týmu ze Stodu 1:8. Díky 2. místu ve skupině jsme se utkali o bronz s děvčaty ze Slavie Plzeň, kde naši jednoznačně zvítězili 7:1. Kluci ukázali nejen hezké kombinace, ale i kvalitní individuální výkony, podpořené super výkony obou brankářů. Všem zúčastněným hráčům i rodičům děkuji.

Přípravka

Komentář trenérky Kristýny Svobodové: ,,V sobotu 11.1 se konal turnaj přípravek v Tlučné. Naši kluci nastoupili v prvním zápase proti FBC Rokycany, kde zápas o chlup skončil výhrou 4:5. V druhém zápase jsme se utkali proti domácí Tlučné. Nad Tlučnou jsme zvítězili 7:4. A ve třetím zápase jsme o vlásek utekli výhře s plzeňskou Slavií, jelikož stav skončil bohužel 5:4. Jsem ráda, že kluci vyhráli dva zápasy, sice jsme mezi prvním a druhým zápasem neměli pauzu, ale i tak to odmakali na 100%.

Ženy

V neděli 12.1. vyjely ženy k dalšímu kolu 3. ligy žen Středočeského kraje. V prvním zápase jsme se střetli s týmem z Rokycan, ve druhém s Příbramí.

FbC Plzeň - FBC Rokycany 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)

FBC Žraloci Příbram - FbC Plzeň 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Sestava: Votýpková, Bolková - Straková, Hrušková, Bělová, Němečková, Svobodová, Kondelíková, Dvorná, Skořená, Šedivá, Hrabačková, Sladká, Bernhardtová

Komentář trenéra Marka Lukeše: ,,Začátek utkání nám vycházel a po první třetině jsme drželi skóre 0:0. Bohužel jak je zvykem, druhé třetiny nám nejdou a museli jsme dotahovat ztrátu 1:3. Bohužel i přes snahu a bojovnost se nám to nepodařilo a gólem do prázdné branky jsme nakonec zápas prohráli poměrem 1:4. Druhým týmem, se kterým jsme se střetli, byl FBC Žraloci Příbram. V utkání jsme byli mnohem lepší než naše soupeřky, bohužel nám nepřálo štěstí v zakončení. A tak, jak je zvykem, soupeřky udeřily a rázem vedly 1:0. Naštěstí jsme se rychle oklepali a krásnou střelou z levé strany jsme díky Barče Bělové srovnali na 1:1. A když se pět minut před koncem prosadila i Anet Šedivá, 3 body visely ve vzduchu. I prřes obrovský tlak soupeřek jsme se ubránili a získali další cenné vítězství. Rád bych závěrem pochválil všechny holky za předvedený výkon. Jejich tvrdá práce a chuť překonávat sama sebe se v utkáních začíná promítat a herně se nemáme za co stydět.

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
MŠMT
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone