Home > Články > Úspěšný víkend pro naše elitní kategorie!

Úspěšný víkend pro naše elitní kategorie!

A-tým připisuje 2 body za porážku Letky 8:7 v prodloužení. Další 2 výhry si připisuje juniorka, která drží sérii pěti výher v řadě!

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň vs FBC Letka Toman Finance Group 8:7p

A-tým připisuje ze zápasu s Letkou důležité 2 body! Do zápasu se nám povedlo dobře vstoupit, již ve třetí minutě zápasu otevřel skóre utkání po chybné rozehrávce hostů Němeček. Hostům se ovšem v druhé polovině první třetiny povedlo srovnat a tak jsme šli do šaten za vyrovnaného stavu.

Vstup do druhé třetiny byl opět povedený a dvěma góly Vošty a nováčka v týmu Mentbergera jsme se dostali do dvougólového vedení. Hosté v polovině třetiny snížili a i přes šance na obou stranách se skóre do konce druhé periody nezměnilo.

Divoká třetí třetina nabídla skvělým divákům hned 9 gólů! Hattrick v ní zkompletoval Mentberger, A-tým měl dobře našlápnuto k zisku třem bodům, díky nekoncentrovanosti a několika chybám v závěru utkání jsme ovšem hostům dovolili vyrovnat.

Prodloužení přineslo opět mnoho nervů, Bezděkovi se povedlo zneškodnit nájezd, v zápětí pak v samotném konci prodloužení vystřelil bonusový bod Täuber.

A-tým tak urval 2 body, které byly pro naše postavení v tabulce naprosto zásadní. Ovšem ještě ani zdaleka nemáme splněno, o následujícím víkendu odehrajeme zápasy v Chomutově a doma s Gullivers, ve kterých nutně potřebujeme na tuto výhru navázat.

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:3
⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs FBC Štíři Č. Budějovice 12:1

Juniorka pokračuje ve vítězné sérii a z tohoto víkendu si opět připisuje plný počet bodů! Sobotní zápas s Milevskem se nerodil lehce, hosté vedli, ale díky kvalitnímu výkonu v první třetině se nám povedlo zápas zvládnout.

Nedělní utkání s Budějovicemi byl pak jasnou záležitostí, diváci na Lokomotivě viděli 13 branek, z toho hned 12 do sítě Štírů. Pěti góly se v zápase blýsknul Kubeš. Spokojený byl i Jan Polomis, který chválil tým za odpovědný přistup k utkání.

Juniorku nyní po dlouhé době čeká zasloužený volný víkend, další zápasy nás čekají 9. a 10.12, kdy se doma utkáme s Panthers a Wizards Praha.