Home > Články > Souhrn osmnáctého herního víkendu

Souhrn osmnáctého herního víkendu

Mužům se bohužel nepovedlo z Brna přivézt body. Oba týmy starších žáků naopak byly stoprocentní. Turnaje se povedly i oběma týmům elévů.

MUŽI A

⚔️ Sokol Brno I EMKOCase Gullivers VS FbC Plzeň

💬 Vyjádření trenéra Václava Michálka:

Do utkání jsme se dostávali postupně a na konci první třetiny jsme dostali soupeře pod tlak. Do druhé části utkání jsme vstoupili se špatným nastavením primárně v hlavách, a to se projevilo na průběhu celé třetiny. Poslední část byla dosti podobná té první, kdy jsme se propracovali k naší nebezpečné hře až v druhé půlce dvacetiminutovky. I díky neproměňování vyložených brankových situací jsme nedokázali utkání překlopit na naší stranu a opět jsme prohráli na půdě soupeře.

STARŠÍ ŽÁCI WHITE

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary WHITE

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary BLUE

💬 Vyjádření trenéra Jaromíra Täubera:

Strži white nastoupili k netradičně pozdnímu turnaji v Karlových Varech. V prvním utkání proti Gorilám jsme viděli ofenzivní podívanou s nekvalitním zakončením na obou stranách. Zápas tak byl dlouho 0:0. Velmi si cením zvládnutí situace v hlavě, kde byl evidentní rozdíl oproti minulému utkání. Zároveň si myslím, že jsme od nějaké šesté minuty prvního poločasu kontrolovali utkání, i když bez branky. Výhře 2:0 by slušelo lepší skóre na obou stranách. Druhý zápas proti rezervě Varů jsme odkontrolovali a uplatnili převahu. Poslední utkání proti odvěkému rivalovi jsme ustáli velmi dobře a vyrovnaný zápas nakonec skončil naší nejtěsnější možnou výhrou. Florbalově podle mě z naší strany utkání nebylo tak kvalitní, ale hráči výborně pracovali jako skupina s jasným cílem.

STARŠÍ ŽÁCI BLUE

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň girls

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň Tlučná

⚔️ GO-GO Horškovský Týn

💬 Vyjádření trenéra Michaela Brabce:

Na dalším turnaji jsme měli velmi podobné cíle jako minulý týden, tedy sebevědomí na balonku a aktivitu při nabíhání. Náš výkon měl vzestupnou tendenci, první zápas byl minimálně ze začátku naprostá katastrofa na kterou se nedalo dívat, ke konci zápasu už tam byly prvky které si mi líbily. S dalšími dvěma zápasy už jsem byl spokojen a hráči opět hráli tak, jak bych od nich očekával. Výsledkově se nám také zadařilo a postupujeme tak po dvou turnajích bez prohry do třetího koše.

💬 Vyjádření trenéra Vojtěcha Kuneše:

Elévové white odehráli svůj další turnaj v neděli na Slavii. Zaznamenali výhry i prohry, ale skvěle se u toho bavili a prokázali, že na trénincích rozhodně nelení. Během turnaje se do našeho výkonu začínali promítat návyky a dovednosti, kterým se intenzivně věnujeme v tréninku, což nám (trenérům) dělalo velkou radost. Děkuji všem rodičům a hráčům za reprezentaci klubu!

💬 Vyjádření trenéra Aleše Řeřichy:

Kluci si určitě nedělní odpoledne užili. Navíc jsme měli na turnaji týmy dva, takže došlo i na vzájemné poměření sil, v němž se hrál opravdu dobrý florbal. Z obou stran to bylo asi nejkvalitnější utkání. Cele odpoledne hráči předváděli co se naučili na tréninku. Zároveň se však ukázaly i určité negativní věci na kterých musíme zapracovat, abychom byli příště silnější. Hráčům děkují za předvedenou hru a rodičům za podporu.

ELÉVOVÉ BLUE

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň oranžoví

⚔️ Florbal Tachov

⚔️ TJ Tlučná

💬 Vyjádření trenéra Vojtěcha Řeřichy:

Na další turnaj elévové vyrazili na 14. ZŠ v Plzni. Tam jsme celkem ve 4 zápasech předváděli kvalitní výkony, plnili jsme co jsme potřebovali, ale k lepším výsledkům nám chyběla větší chuť po výhře a slabá aktivita naší hry. Myslím si ale, že turnaj můžeme hodnotit i tak kladně, doufám že si hráči i rodiče užili napínavé zápasy stejně jako já. Děkuji všem zúčastněným a těším se na další turnaj.