Home > Články > Souhrn čtvrtého herního víkendu

Souhrn čtvrtého herního víkendu

Muži přivezli další tři důležité body. Dorostenci zažili první porážku. Stži blue spadli do druhého koše. Strži white se ve třetím koši předvedli ve výborném světle. Elévci si užili první turnaj.

Muži A

Ani vynucená pauza kvůli karanténě mužskému týmu neubrala na bodové produktivitě. S jediným tréninkem vyrazili v neděli na zápas proti Traverze Mukařov.

Fat Pipe Traverza Mukařov - FbC Plzeň 3:5 (2:3, 1:1, 0:1)

Sestava a branky: Ščurko, Bezděk - Khek, Kuneš (6.), Buchta, Plachý (13., 14.), Brabec, Faitenhanzl, Zábran, Vošta, Lapuník (32., 59.), Němeček, Tomáš, Täuber, Winter

Hráč utkání: Štěpán Plachý

Komentář trenéra Tomáše Oliveriuse: ,,Soupeř nás dostal do nepříjemné situace, kdy jsme bojovali se zdravotním stavem půlky týmu, jelikož ani nás neminula koronakrize. Naštěstí jsme mohli vyrazit v poměrně silné sestavě a soupeři tak poděkovat za jeho vstřícnost.

Opět se nám povedlo vyhrát první třetinu, kdy se ukázal náš střelecký potenciál a díky bohu schopnost proměnit šance. Soupeři jsme góly věnovali po našich chybách, kdy jsme se nechali strhnout hrou a zapomněli na fázi obrany. Naštěstí soupeřovo koncovka byla nebezpečná jako hlas Lukáše Ščurka a tak se nám povedlo vsítit uklidňující gól do prázdné brány a zápas tak dotáhnout do vítězného konce. Chtěl bych hráčům poděkovat za předvedený výkon, který jsem po jednom tréninku za čtrnáct dní opravdu nečekal."

Fotogalerie


Dorost A

Dorostenci zaznamenali o víkendu první porážku. Remíza s Gorilami nás posunula na 3. místo tabulky. Odvetná utkání nás však čekají již brzy.

FbC Plzeň - FBŠ Gorily Plzeň 4:4 (0:2, 1:1, 3:1)

Fbš Bohemians DDM Praha 7 - FbC Plzeň 7:2 (2:0, 2:1, 3:1)

Sestava: Beran, Smazal - Varta, Janovský, Němeček, Šik, Benedikt, Fučík, Brejcha, Hájek, Kaas, Mrvik, Sobek, Hanzlíček, Baštýn, Vyčíchlo, Adamčík, Konopík

Komentář trenéra Matouše Hrdličky: ,,První zápas proti Gorilám a Chebu se nám hlavně první dvě třetiny nedařilo to, co jsme chtěli. Soupeř byl lepší. Ve třetí třetině jsme přeskládali formace a zaslouženě jsme vyrovnali. Poté jsme dostali ne příliš regulérní gól. Ze závěrečného tlaku jsme ještě vyrovnali, ale to bylo na postup málo. Ve druhém zápase jsme proti Bohemce od začátku tahali za kratší konec a zaslouženě prohráli. Máme na čem makat."


Starší žáci

Oba týmy starších žáků o víkendu hráli na Slavii.


Blue

Komentář trenéra Jaromíra Täubera: ,,V prvním koši jsme se neprezentovali dobrou útočnou hrou. Bohužel se nám opakovala spousta chyb z předchozího turnaje, na kterých jsme nemohli pracovat. I díky tomu si odvážíme pouze dvě remízy a příště budeme hrát ve druhém koši. V následujících týdnech máme možnost dohnat karanténní manko a nové věci v naší hře otestovat proti soupeřům, se kterými jsme se ještě nepotkali."


White

Komentář trenéra Jaromíra Täubera: ,,Druhé družstvo starších žáků složilo úspěšný reparát za minulý turnaj a společně s posilami ročníků 08 se prezentovalo aktivním florbalem. Během turnaje jsme sice nedokázali udržet vedení proti Tachovu, ale naopak jsme skvěle vyrovnávali při hře v šesti v městském derby proti Slavii. Klukům patří dík za úsilí na turnaji a předvedenou hru."

Fotogalerie


Elévové

Naši elévci odjeli o víkendu do Stodu, kde měly oba týmy hrát čtyři zápasy. Bohužel některé týmy nedorazily a tak tým blue i white odehrál každý dva turnaje. Velkou podívanou byl zápas, který odehráli proti sobě.


Blue

Komentář trenéra Aleše Řeřichy: ,,První turnaj sezóny odehráli také elévové modří. Sice nás bylo málo a měli jsme rozhodně nejmladší tým, ale i tak jsme ukázali, že florbal nás baví a to je nejdůležitější. Pro někoho to byly vůbec první soutěžní zápasy v životě. Vzájemný zápas obou našich elévských družstev byl hodně zajímavý. Myslím si, že to bylo příjemně strávené nedělní dopoledne. Škoda jen, že někteří nominovaní hráči nedorazili. Děkuji všem zúčastněným za podporu."


White

Komentář trenérky Kristýny Svobodové: ,,V neděli jsme nastoupili na turnaji ve Stodě s dvěma našemi týmy. V prvním zápase nastoupil náš white tým proti Stodu, kdy nás bohužel porazil 10:7. Zápas byl do posledních chvil vyrovnán 7:7, ale v posledních dvou minutách jsme dostali tři rychlé góly. Nicméně i přes prohru si kluci zápas užili. V druhém a i posledním zápase jsme se setkali s našim druhým týmem blue, který jsme porazili 15:7. Bohužel jsme měli jen jediné dva zápasy, ale jsme rádi, že i v těchto krušných chvílích se turnaje odehrávají. Speciální poděkování hráčům, rodičům a rozhodčím."

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
MŠMT
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone