Home > Články > Rozpis tréninků

Rozpis tréninků

Rozpis tréninků pro sezonu 2020/2021

Vítáme Vás v nové sezoně!

Všechny tréninky kromě minipřípravek začínají od 2. září.

Minipřípravky začínají od 21. září.

Rozpis najdete celoročně v záložce Rozpis tréninků.


Minipřípravka (ročníky 2015 a mladší)

Košutka
úterý - 17:00-18:00 - hala Krašovská

Doubravka
úterý - 16:00-17:00 - 14. ZŠ

Slovany
čtvrtek - 15:00-16:00 - Lokomotiva II

Přípravka (ročníky 2012-2014)

Košutka
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 17:00-18:00 - Krašovská
pátek - 16:00-17:00 - Krašovská

Doubravka
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 16:00-17:00 - 14. ZŠ
čtvrtek - 16:00-17:00 - 14. ZŠ

Slovany
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 15:00-16:15 - Lokomotiva I
čtvrtek - 15:00-16:30 - Lokomotiva II

Elévové (ročníky 2010-2011)

Košutka
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 17:00-18:00 - Krašovská
pátek - 16:00-17:00 - Krašovská

Doubravka
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 16:00-17:00 - 14. ZŠ
čtvrtek - 16:00-17:00 - 14. ZŠ

Slovany
pondělí - 16:30-18:00 - Roudná
úterý - 15:00-16:15 - Lokomotiva I
čtvrtek - 15:00-16:30 - Lokomotiva II

Mladší žáci (ročníky 2009-2008)

pondělí - 17:30-19:00 - Roudná
úterý - 15:00-16:15 - Lokomotiva I
čtvrtek - 15:00-16:30 - Lokomotiva II

Starší žáci (ročníky 2007-2006)

pondělí - 19:00-20:00 - Lokomotiva II
úterý - 16:00-17:15 - Lokomotiva I
středa - 15:30-17:00 - Roudná
pátek - 18:00-19:30 - Lokomotiva IV (SG)

Dorostenci (ročníky 2005-2004)

pondělí - 17:00-19:00 - Roudná regenerace
úterý - 17:30-19:30 - Lokomotiva I
středa - 18:00-19:30 - Lokomotiva II
pátek - 18:00-19:30 - Lokomotiva II

Junioři (ročníky 2002-2003)

pondělí - 17:00-19:00 - Roudná regenerace
úterý - 17:30-19:30 - Lokomotiva I
středa - 18:00-19:30 - Lokomotiva II
pátek - 18:00-19:30 - Lokomotiva II

Neelitní družstva (dorost B, junioři B, muži B)

středa - 19:30-21:00 - Lokomotiva II
pátek - 17:00-18:00 - Krašovská

Ženy (ročníky 2006 a starší)

pondělí - 19:00-20:00 - Lokomotiva II
úterý - 18:00-19:00 - Krašovská
čtvrtek - 18:00-19:30 - Krašovská

Muži A

pondělí - 20:00-21:00 - Lokomotiva II
středa - 19:30-21:00 - Lokomotiva I
čtvrtek - 20:30-22:00 - Lokomotiva III
pátek - 17:00-18:00 - 14. ZŠ

Golmanské tréninky

pátek - 16:00-17:00 - 14. ZŠ

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
MŠMT
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone