Home > Články > První herní víkend nabízí Áčko, juniory a dorost

První herní víkend nabízí Áčko, juniory a dorost

Nová sezóna je zde! Tento týden začínají první kola celostátních soutěží a nás čeká zápas mužského Áčka, junioři a dorostenci.

Muži A

První kroky našeho Áčka zamíři do Kobylis, kde jsme minulý rok v těsném souboji vyhráli až v prodloužení 9:10. Šesti střelami se zde blýsknul náš již bývalý hráč Paul Válka. V odvetném zápase na našem domácím hřišti jsme již zazářit nedokázali a po 3. třetině, ve které nepadl ani jediný gól, jsme prohráli 3:4.

Navážeme na úspěšné výjezdní utkání nebo nás ochromí výsledek posledního vzájemného zápasu?

V neděli 15.9. sledujte od 17:45 náš online a nebo nás přijďte podpořit do SH TJ Kobylisy.

Florbal TJ Kobylisy - FbC Plzeň

Junioři

Naše juniory tento víkend čekají hned dva zápasy - jeden výjezdní a jeden domácí.

Zápas proti Bohemians Praha se odehraje v rámci CEVRO INSTITUT OPEN AIR 2019, který se jako každoročně koná na Centrálním tenisovém kurtu na pražském ostrově Štvanice

Přijďte nás v sobotu 14.9. od 16:30 podpořit! Program a vstupenky si můžete zakoupit zde.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC Plzeň

Videopozvánka

A pokud se nebudete moci dostavit v sobotu do Prahy, určitě nás přijďte podpořit v neděli 15.9. od 16:15 do MSH Plzeň Lokomotiva 1 na první domácí zápas proti městskému rivalovi FBŠ SLAVIA Plzeň.

FbC Plzeň - FBŠ SLAVIA Plzeň

Dorost

Také dorostence čeká první ligový turnaj. V sobotu 14.9. nás v SH Strakonice vyzvou týmy od 10:00 FBC Strakonice a od 13:00 Florbalová škola Plzeň.