Home > Články > První bod v play down připisuje Start

První bod v play down připisuje Start

Mužský tým nestačil na domácí půdě na pražského soupeře a prohrává 3:5. Juniorka po dvou utkáních v 1. kole play off s Kladnem zatím nerozhodně 1:1.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň vs FAT PIPE Start98 3:5

První utkání play down dopadlo lépe pro Start a stav série je tak 0:1. Přitom vstup do utkání jsme měli skvělý, hned v prvním střídání se přesně po nahrávce od Nového trefil Horažďovský. Krátce poté ovšem hosté také skórovali, když se po nešťastné situaci před naší brankou ocitl míček v síti Bezděka.

Obraz hry začátkem druhé třetiny byl spíše pro hosty. Díky tomu i dokázali vstřelit 2 góly a našemu týmu odskočit. Hájek ovšem dvěma slepenými góly dokázal stav utkání srovnat a do šaten se šlo znovu za vyrovnaného stavu.

Ve třetí třetině byli naši hráči aktivnější, bohužel se po nepřehledné situaci trefil Netrefa, a nám už se vyrovnávací gól vsítit nepovedlo. Série se nyní přesouvá do Prahy, kde nás čeká utkání v neděli 10.3 od 17h na Jižním Městě.

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️Kanonýři Kladno vs Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia 1:9

⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs Kanonýři Kladno 6:9

Juniorka sérii s Kladnem rozehrála skvěle. V sobotním utkání jsme soupeře jasně přehráli a připsali si díky vysoké výhře 9:1 první bod do série.

Nedělní utkání se ovšem neslo v jiném duchu, kladenští hráči skvěle využívali své protiútoky a díky našemu výpadku ve druhé třetině dokázali zápas i bod do série překlopit na svojí stranu.

Rozhodující utkání tak čeká juniorku v úterý, od 18h se na kladenské BIOSce rozhodne o tom, který z týmů se může těšit na play off CE ligy a pro který tým naopak sezóna skončí.