Home > Články > Příměstský florbalový tábor

Příměstský florbalový tábor

Souhrn z letošního prázdninového příměstského tábora.

V týdnu 6.–10. července jsme již tradičně pořádali příměstský florbalový kemp určený jak pro děti z klubu, tak děti z široké veřejnosti.

Vyjádření šéftrenéra Jaromíra Täubera

Na kemp se tradičně přihlásili jak hráči z klubu, tak děti, které florbal teprve poznávaly. S oběma skupinami jsme pracovali zvlášť, aby si každý z kempu odnesl, co nejvíce. Každý den jsme měli 2-3 hodiny multisportovních aktivit, jak v hale, tak venku a zhruba stejný čas jsme trávili florbalem. V obědových pauzách jsme hráli stolní a jiné teambuildingové hry. Třešničkou na dortu byla návštěva plzeňské zoologické zahrady. Věřím, že kemp všechny bavil, protože nás trenéry určitě ano a těšíme se na další podobné akce.

Vyjádření trenérky Anety Bernhardtové

Nejprve jsem se trochu lekla, když jsem viděla ty velké věkové rozdíly mezi přihlášenými dětmi. Přeci jen jsme měli děti v rozmezí čtyř až třinácti let. K mému překvapení a radosti se ale ti nejstarší bez ostychu bavili s těmi nejmladšími, pomohli jim, vysvětlili, co a jak.

Ať šlo o florbalový trénink, hry venku či náš čtvrteční výlet do ZOO, pracovalo se s dětmi velice příjemně. Snažili jsme se pro ně vymyslet co nejzajímavější program, a tak doufám, že si všichni týden užili stejně jako my. I u úplných začátečníků byl za těch pět dní vidět velký posun vpřed.

Doufám, že se i s dětmi, které u nás ještě nepůsobí, v září znovu shledám na regulérních klubových trénincích.

Vyjádření trenérky Kristýny Svobodové

Byl to letos můj první příměstský tábor, kde jsem nebyla jako dítě, ale jako trenér. Překvapilo mě, jak děti celý dny makaly. Od rána až skoro do večera jely na 100% a za to jim chci poděkovat. Chci poděkovat i Anet Bernhardtové a Jardovi Täuberovi, kteří s dětmi skvěle pracovali. Těším se na Vás v příštích letech a doufám, že si to užijeme jako letos.

Pro velký zájem a úspěch akce plánujeme další příměstský tábor na podzimní prázdniny. Budeme se na Vás opět těšit!

Fotogalerie

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
MŠMT
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone