Home > Články > Otrokovice byly nad naše síly, A-tým už potřebuje začít bodovat

Otrokovice byly nad naše síly, A-tým už potřebuje začít bodovat

Mužský tým s Otrokovicemi prohrál 4:9 a nachází se na předposlední pozici v tabulce 1. ligy.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň vs Goldea PANTHERS OTROKOVICE 4:9

Mužskému týmu se nepovedl další zápas, na domácí palubovce jsme padli s týmem z Otrokovic vysoko 4:9. Hostům ulehčilo vstup do zápasu čtyřminutové vyloučení Jaromíra Täubera, který šel sedět za vysokou hokejku. Hosté 2x skórovali a dostali se do vedení, které si udrželi po zbytek zápasu. Nám se před koncem první třetiny podařilo snížit, druhá třetina byla ovšem v režii hostů. V závěrečné třetině napadalo hned 7 gólů, plzeňští se nechtěli smířit s prohrou a tlačili se co nejvíce dopředu, hostům se ale dařilo vzniklé mezery v obraně využít a trestat.

"Dnešní utkání bylo velice těžké, přijel k nám kvalitní soupeř. Začátek zápasu jsme dokázali zachytit a držet se soupeřem krok, nicméně pak přišla čtyřminutová přesilovka pro hosty, kterou dvakrát zužitkovali. Chtěl bych pochválit svůj tým za to, že to na nás nedolehlo, ještě v první třetině jsme snížili a měli jsme i šance na vyrovnání. Bohužel ve druhé třetině byl soupeř jasně lepší, přehrával nás a my jsme si moc příležitostí nevytvořili, takže nám gólově odskočil. Ve třetí třetině jsme byli nuceni hru otevřít, chvilkama jsme soupeře zatlačili, poté ale zužitkovali brejky ve kterých jsou dobří. My jsme bez bodu a naše pozice v tabulce se začíná komplikovat, musíme zabrat a nějaký zápas zvládnout za 3 body", komentuje vysokou prohru trenér domácích Matouš Hrdlička.

Mužský tým nyní čeká série velmi důležitých zápasů. Hned v příštím kole cestujeme na půdu přímého konkurenta v boji o první destíku, Start98. V sobotu od 20h se představíme na hale SH Jižní Město. V dalších zápasech přivítáme doma Znojmo, poté budeme opět cestovat do Brna na zápas s Hattrickem.