Home > Články > Muži v neděli doma s Hradcem

Muži v neděli doma s Hradcem

Mužský tým se pokusí zlomit herní krizi v domácím prostředí, v neděli se od 17h na Lokomotivě utkáme s Hradcem.

MUŽI A

⚔️ FbC Respect Hradec Králové
📍MSH Lokomotiva Plzeň
🗓 12.11.2023
🕒 17:00

A-tým nyní nezažívá dobré období, poslední 3 zápasy jsme prohráli vysokým rozdílem, navíc již druhé utkání v řadě jsme nedokázali skórovat. Naposledy jsme bodovali před necelým měsícem na domácí palubovce v zápase se Znojmem, které jsme dokázali přehrát i porazit. Poté následoval neúspěšný zápas na Hattricku, domácí blamáž s Kladnem, v posledním kole jsme nezvládli zápas, který byl 50 minut o pouhý gól, a na hřišti Orky prohráli 0:6.

Mužský tým se nyní musí dostat z této herní krize. K týmu se zpět zapojují Tomáš Němeček a kapitán Josef Tomášek, kteří byli v posledních týdnech mimo Republiku. Ideální příležitost ke zvednutí máme tuto neděli, doma přivítáme Hradec Králové.

Hradečtí jsou se ziskem 10 bodů v tabulce 1. ligy na 13 místě, o pouhá skóre za námi. Formu mají ale aktuálně lepší. Z posledních 3 zápasů získali 4 body za dvě výhry v prodloužení, a to s Orkou a Bulldogs. Především body s Bulldogs jsou pro Hradec velmi cenné, jelikož brněnský tým v této sezóně ztratil pouze 3x, s námi v prvním kole, s Budějovicemi a právě s Hradcem. Minulý víkend hráli hradečtí doma s Ústím, 3 body si sice odvážejí hosté, ovšem zápas skončil o pouhý gól.

Rozhodně nás tak nečeká nic lehkého. Přijď mužský tým podpořit na Lokomotivu, nyní Vás potřebujeme!