Home > Články > Muži chtějí Orce vrátit porážku, juniorské resty vůči Slavii

Muži chtějí Orce vrátit porážku, juniorské resty vůči Slavii

Poslední herní víkend roku patří pouze našemu Áčku a juniorům. Ani jeden z celků nevytáhne paty z Plzně, přijďte je tedy podpořit!

Poslední herní víkend roku patří pouze našemu Áčku a juniorům. Ani jeden z celků nevytáhne paty z Plzně, přijďte je tedy podpořit!

Muži A

V neděli 22.12. nás čeká poslední zápas tohoto roku. Od 16:15 nás v MSH Plzeň Lokomotiva I čeká domácí utkání proti ASK Orka Čelákovice, která se v tuto chvíli drží na 2. místě tabulky. Našemu celku v tuto chvíli připadá místo páté. 

V předchozím vzájemném utkání, které bylo odehráno na palubovce soupeře, jsme prohráli těsným výsledkem 6:5, kde ani Lapuníkův gól minutu před koncem zápas nezachránil. Orce máme tedy co vracet. Můžete čekat bojovné utkání plné osobních soubojů a emocí.

FbC Plzeň - ASK Orka Čelákovice

Přijďte naše borce naposledy v tomto roce podpořit a udělat pořádný rambajs! Odměnou pro Vás bude vánoční svařák, který pro Vás tradičně připraví Pavel Strejček.

Junioři

O tomto posledním herním víkendu naši juníci nemusí jezdit daleko. V sobotu 21.12. i v neděli 22.12. na nás čeká městský rival ze Slavie:

V sobotu od 18:00 na hale Slavia VŠ Plzeň 

FBŠ Slavia Plzeň - FbC Plzeň

V neděli od 17:10 v MSH Plzeň Lokomotiva III

FbC Plzeň - FBŠ Slavia Plzeň

Přijďte naše juníky podpořit na oba dva zápasy, se Slavií jsme tento rok ještě nevyhráli a tak s nimi máme nějaké resty, které je potřeba do konce roku splnit.

 

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
MŠMT
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone