Home > Články > Muži A

Muži A

Souhrn uplynulé sezony mužského Áčka.

Začátek uplynulé sezóny se mužům povedl již v letních měsících, kdy na turnaji ve Strakonicích, a o pár dní později na mezinárodním turnaji Czech Open v kategorii PRO, dosáhli na stříbrné medaile.

Herní pohodu si Áčko přeneslo i do sezóny a její první část byla velmi úspěšná. ,,Dlouho jsme se vezli na vlně vydařeného vystoupení na Czech Open. Pak přišla deka, kterou se nám nedařilo zlomit," okomentoval průběh sezony trenér Pavel Strejček.


V novém roce začala druhá část sezóny, která nás nezastihla v herní pohodě a přišla série těsných proher. I přes dobré výkony na hřišti jsme prohrávali zápasy o branku či dvě. I přes tuto černou sérii jsme si kolo před koncem základní části zajistili účast v play-off, což bylo primárním cílem týmu.


V soutěži jsme byli jedním z týmů s nejnižším věkovým průměrem. ,,To se projevilo v některých utkáních, kdy nás nezkušenost a mládí kádru stálo výsledek. Na druhou stranu máme tým, který chce na sobě pracovat a to je dobrým příslibem do budoucna. Většina utkání je vyrovnaných a rozhodují detaily a na ty je potřeba se zaměřit," dodal Pavel.


Druhý cíl týmu byl dojít co nejdále ve vyřazovacích bojích. ,,Bohužel po prvních dvou zápasech se sezóna ukončila a nemá cenu zabývat se tím, jak by to bylo bývalo dopadlo, to by byla čistá spekulace. Nicméně v obou utkáních play-off ukázalo družstvo svůj potenciál. Na tom je potřeba stavět a naplno zužitkovat v následujícím soutěžním ročníku," uzavřel hodnocení Pavel.


,,Sezónu mužského Áčka musím hodnotit kladně. Celý tým hodně omladil, příležitost dostali mladí hráči. Vstup do druhé části se nám nevydařil, ale myslím si, že celý tým se poučil a další sezónu víme, jak výpadku předejít," zhodnotil sezonu ve zkratce dnes již bývalý hlavní trenér Áčka, Václav Michálek. ,,Všem hráčům bych chtěl za sezónu poděkovat a doufám, že si florbalový kolotoč užili stejně tak jako já."

Již brzy se můžete těšit na odtajnění nového trenéra mužského Áčka.

Děkujeme za Vaši podporu a již se na Vás těšíme v sezoně 2020/2021! <3

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
NSA
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone