Home > Články > Elitní týmy o víkendu pohořely

Elitní týmy o víkendu pohořely

A-tým dostal na domácí půdě desítku od Kladna, juniorka ani na dva pokusy nezlomila sérii proher.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň vs Kanonýři Kladno 0:10

A-tým zápas s Kladnem naprosto nezvládl. Od samotného začátku utkání se nám nedařilo stíhat soupeře, který byl fyzicky i herně lepší a první třetinu jsme prohráli o 4 góly. Ve druhé části se hra alespoň z části vyrovnala, napadání soupeře nám ovšem stále dělalo problémy a šancí jsme si vytvořili jen poskromnu. Do posledního dění jsme šli dobře nastavení s cílem se zápasem ještě zkusit něco udělat, soupeř ale bohužel potrestal naše chyby v obraně a výsledkem je tento nelichotivý debakl.

„Dnes z naší strany šílený zápas, do kterého se nám nepovedlo dostat. Soupeř byl jasně lepší, hlavně rychlejší a silnější“, hodnotí krátce trenér domácího týmu.

Do utkání zasáhl i Jiří Šťovíček, posila z Karlových Varů, který je u nás na střídavý start. „Těžké utkání, Kladno na nás přijelo dobře připravené a my jsme to nezvládli chytit. V první třetině jsme dostali 4 góly a pak už jsme nezvládli na vývoj utkání nijak zareagovat a dostat se do tempa“, hodnotí svůj první start v našem dresu.

Děkujeme všem našim fanouškům za podporu a doufáme, že nás opět dorazíte podpořit přímo na tribunu. Muže nyní čekají klíčové zápasy na Orce a doma s Hradcem, ve kterých půjde o extra důležité body.

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Akademie FbC Plzeň & Wizards DDM SO Praha 10 2:6
⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs Panthers Praha 5:9

Bohužel ani juniorský tým tento víkend neuspěl. V prvním zápase s Wizards jsme se poprvé prosadili až ve 48 minutě utkání, soupeř bohužel rychle reagoval a výsledek zápasu hovoří jasně. Gólovější utkání se na hale Slavia odehrálo v neděli. S Panthers jsme drželi krok, zlom bohužel přišel na přelomu 2 a 3 třetiny, kdy se pražský tým dostal do náskoku, který si již zvládl pohlídat.

Junioři se tak stále trápí a v 1. juniorské lize jsou stále bez bodu. Program je ale nabitý, již v sobotu nás čeká další domácí zápas s Gorilami.