Home > Články > Dorostenci

Dorostenci

Souhrn uplynulé sezony dorostenců.

Jako každá nová sezóna začala pro dorostence seznámením s novými hráči, kteří se přesunuli ze starších žáků a nebo nově příchozích hráčů z jiných klubů. ,,Začátky byly těžší, ale podle mého názoru hráči v tréninku pracovali poctivě a začátek sezóny se nám povedl. V průběhu sezóny nám stěžovaly tréninkový proces klasické činnosti jako taneční kurzy, školní zájezdy a různé nemoci. Každopádně si i tak myslím, že každý hráč v kategorii se mohl dost naučit a posunout ve svých hráčských i lidských stránkách," okomentoval sezonu trenér Václav Michálek.

Co se týká našich vystoupení v dorostenecké první lize, tak náš tým byl v polovině tabulky, což pro něj znamenalo střídání úrovní výkonnostních tabulek. Tudíž jsme měli šanci si zahrát zápasy, kdy hráči měli dostatek motivace předvést svoje kvality a naopak sehrát zápasy, kdy motivace chyběla. To se stávalo z důvodu nedostatečné kvality soupeře nebo nízkého počtu hráčů na soupeřovo lavičce.


Ohledně uplynulé sezony se nám vyjádřil také Jakub Boháč, který jezdil na zápasy s dorosteneckou rezervou: ,,Za mě byla rezerva dorostu vcelku odpočinková a k tomu se sešla dobrá parta kluků. Na turnaje jezdilo hodně hráčů ze starších žáků a v této kategorii se vůbec se neztratili, což pro ně bylo jedině dobře. Je vidět, že trenéři v FbC dělají svou práci velmi dobře, jen tak dál. Přeji všem hráčům ať je pořád florbal baví a snaží se pořád zlepšovat. Má to smysl."


,,Tuto sezónu bych shrnul jako úspěšnou," dodal Václav. Hodně hráčů nastoupilo i v juniorské extralize a mohli se připravit na posun o kategorii výše. Bohužel, sezóna byla ukončena dříve a tak naši dorostenci nemohli ukázat svoji sílu načasovanou na play-off.

,,Hráčům ročníku 03 přeji hodně úspěchů v juniorské kategorii a hráčům ročníkům 04 bych chtěl vzkázat, že následující sezónu budou muset ukázat, co se naučili minulou sezónu a pomoct v růstu ročníkům 05," popřál do další sezony Venca.


Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
MŠMT
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone