Home > Články > A-tým zápas s Orkou nezvládl, juniorka konečně vítězí

A-tým zápas s Orkou nezvládl, juniorka konečně vítězí

Muži na hřišti Orky nezvládli skórovat a odváží si prohru 0:6. Stejným skóre skončil i zápas juniorky s Gorilami, body si ale připisujeme my.

MUŽI A

⚔️ ASK Orka Čelákovice vs FbC Plzeň 6:0

Muži z Prahy body nepřivezli. Věděli jsme, že na půdě Orky půjde o hodně, bohužel jsme již ve druhé minuté utkání dostali zbytečný gól. Soupeř jednogólové vedení držel až do 50. minuty utkání. V závěrečných 10 minutách zápasu do naší sítě napadaly další góly, některé z nich do prázdné, zato nám se nepodařilo vstřelit jediný gól a Orka tak vítězí.

Velké zklamání bylo vidět na našem brankáři, Martinu Bezděkovi. „Nevím jak to hodnotit. Dva zápasy jsme nedali gól, dva zápasy jsme nebodovali. Je to teď hrozně těžké. Musíme se odpíchnout od dalšího týdne, od dobrých tréninků a s Hradcem konečně zabodovat.“

Trenér Matouš Hrdlička hodnotil utkání velmi podobně. „Máme nekvalitní rozehrávku, nejdou nám věci, které nám ještě několik zápasů zpět šly a dostáváme se do křeče. Utkání bylo dlouho 0:1, ve třetí třetině jsme to zkusili víc otevřít, bohužel nám tam napadaly góly. Z posledních 3 zápasů máme skóre 2:24. Nám teď nezbývá nic jiného než se semknout, potrénovat, přeházet lajny a zkusit zabojovat v dalších zápasech.

Situace pro A-tým není bezvýchodná, jsme pouhé 2 body od 9 místa, ovšem potřebujeme začít vyhrávat. Další příležitost k tomu budeme mít v neděli, na domácí palubovce se utkáme s Hradcem. Přijď nás podpořit, tým to nyní potřebuje!

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs FBŠ Gorily Plzeň 6:0

Juniorský tým po dlouhé sérii proher konečně prolomil smůlu a připisuje si první body do tabulky 1. juniorské ligy. Již v polovině první třetiny jsme vedli 3:0, stav se poté uklidnil, náš tým si ale s přehledem došel k tolik potřebnému vítězství.

„Jsme samozřejmě rádi za výhru a velmi si ji ceníme! Nezbývá než dále pracovat, abychom pocit vítězství zažívali častěji. Díky všem aktérům za zápas“, hodnotí zápas Lukáš Kubinec.