Home > Články > Tři prohry v řadě nakonec opravdu stačily

Tři prohry v řadě nakonec opravdu stačily

Podařený velbloudí víkend! Muži přerušili nepříjemnou sérii proher. Dorostenci opět odváží plný počet bodů. Černí mlži se na turnaji umístili první. Bílí a modří mlži předvedli až nečekanou hru. Mužská rezerva se oproti minulému herního víkendu zvládla tříbodově prosadit.

Podařený velbloudí víkend! Muži přerušili nepříjemnou sérii proher. Dorostenci opět odváží plný počet bodů. Černí mlži se na turnaji umístili první. Bílí a modří mlži předvedli až nečekanou hru. Mužská rezerva se oproti minulému herního víkendu zvládla tříbodově prosadit.

Muži A

V první prosincové neděli náš mužský A tým odjel k zápasu do Litvínova, kde narazil na místní Bivoje. Jednalo se o již druhý vzájemný zápas tuto sezónu. První zápas skončil v náš prospěch a to v poměru 13:2. Nedělní zápas jsme potřebovali vyhrát, abychom přerušili negativní sérii tří proher v řadě. To se nám povedlo a i přes výpadek v poslední třetině jsme zvítězili 6:10.

SK Bivoj Litvínov - FbC Plzeň 6:10 (0:2, 2:5, 4:3)

Sestava a branky: Ščurko, Novotný - Štejr, Stelzer, Kuneš (37.), Nový (26.), Šůs, Brabec, Zábran (25., 48., 57.), Vošta (14.), Lapuník, Němeček (9., 21., 26.), Winter (54.), Täuber Jaromír, Täuber Lukáš

Hráč utkání: Václav Zábran

Komentář trenéra Václava Michálka: ,,Zápas byl pro nás důležitý i z důvodu minulých zápasů, které jsme prohráli a chtěli jsme změnit náladu v týmu zpět na vítěznou. Jsem rád, že až na výpadek v poslední třetině jsme plnili pokyny, které jsme si do zápasu řekli. I díky tomu jsmě zápas vyhráli. Doufám, že předváděnou hru si přeneseme do dalších zápasů a do konce roku získáme maximální počet bodů do ligové tabulky.

Fotogalerie

Muži B

Mužská rezerva se v sobotu představila v Domažlicích.

TJ Sokol Vejprnice - FbC Plzeň B 6:5p (0:3, 3:2, 2:0, 1:0)

FbC Plzeň B - TJ Jiskra Go-Go Domažlice B 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)

Sestava: Bezděk - Hamrle, Vadinský, Řeřicha Aleš, Řeřicha Vojtěch, Kinkor, Tykal, Polák, Čížek, Dvorný, Kubáč, Hegner, Lavička, Hoferek

Komentář trenéra Jiřího Lavičky: ,,V prvním utkání jsme hráli proti Vejprnicím. Zápas vypadal jednoznačně, ale bohužel jsme neproměňovali šance a místo poklidného vítězství jsme prohráli v prodloužení. Druhý zápas se vedl ve stejném duchu a to proti domácím Domažlicím. Tentokrát jsme však naštěstí proměnili, co šlo a v poklidu vyhráli 7:1.

Fotogalerie

Dorost A

O víkendu naši dorostenci odehráli dva zápasy v rámci druhého koše 1. dorostenecké ligy skupiny C, kde se utkali proti Florbalové Škole Plzeň a SK Meťák České Budějovice. Pro nás již známí soupeři nás ničím nepřekvapili a připsali jsme si dvě jasné výhry. 

Florbalová škola Plzeň - FbC PLzeň 7:1 (1:1, 0:4, 0:2)

FbC Plzeň - SK Meťák České Budějovice 8:2 (2:1, 1:0, 5:1)

Sestava: Bejm, Beran - Pešek, Varta, Ehm, Fučík, Denisov, Páník, Kaas, Brabec, Sutner, Weber, Váchal, Jankovec, Štillip, Osuský

Komentář trenéra Václava Michálka: ,,Na tento turnaj jsme jeli v plné sestavě a naším cílem bylo si vyzkoušet určité herní prvky, které jsme trénovali. S výkonem jsem byl spokojen, ještě musíme zapracovat na produktivitě zakončení, abychom dokázali využít gólové příležitosti.

Mladší žáci blue a white

V sobotu 30.11. zamířili naše dva týmy mladších žáků do Rokycan, kde změřili síly jak mezi sebou, tak proti týmům z Florbalové školy a Rokycan.

Komentář trenéra Jaromíra Täubera: ,,Mladší žáci byli v Rokycanech opět rozděleni do dvou družstev a to na základě věku. Oba týmy své úkoly splnily na výbornou. Mladší tým se během turnaje prezentoval spoustou krásných individuálních akcí a velkou aktivitou po celém hřišti a pro některé mohli být příjemných překvapením celého turnaje. Starší tým opanoval celý turnaj, pracoval na úkolech z tréninku a to zejména na pohybu bez balonku, kde jsme oproti předchozím utkání udělali velký pokrok. Našim rodičům/fanouškům děkujeme za podporu do posledních chvil, doufáme, že to stálo za to.

Mladší žáci black

V neděli 1.12. vyrazil náš tým černých mladších žáků ke svým zápasům do haly TJ Jiskra Domažlice.

Komentář trenéra Marka Lukeše: ,,V prvním zápase jsme změřili síly se Slavii grey. Kluci začali velice dobře a po celý zápas si udržovali tempo a náskok a zvítězili tak 9:4. Ve druhém zápase na nás čekal soupeř až z dalekého Berouna. Od začátku jsme byli mnohem lepším týmem a dařilo se nám soupeře kombinačně přehrávat. Celkový výsledek 8:1 v náš prospěch znamenal tak souboj o celkové 1. místo. V něm jsme se utkali s holkami ze Slavie. Hned v úvodu utkání jsme se dostali do obrovského náskoku a vedení 6:0 jsme si udrželi až do konce. Rád bych poděkoval rodičům, kteří s dětmi vážili cestu až do Domažlic a děkuji i hráčům, kteří dorazili. I v tak malém počtu jsme dokázali předvést krásné výsledky i celou hru a doufám, že jsme si společně turnaj užili.

Přípravka

V sobotu 30.11 se na Krašovské v Plzni konal turnaj přípravek.

Komentář trenérky Kristýny Svobodové: ,,Naši kluci nastoupili jako první proti Florbalové škole, se kterou remizovali 5:5. V druhém zápase bohužel nestačili na kluky z Rokycan a zápas prohráli v poměru 2:4. V posledním zápase mě kluci velmi překvapili a šesti góly si zařídili výhru proti Slávii Plzeň. Sobotní turnaj hodnotím skvěle, bylo na klucích vidět, že je hra baví a že se posouvají dál. Po celou dobu spolupracovali jako tým a chtěli za každou cenu vyhrát.

 

 

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
MŠMT
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone