Home > Články > FBC Plzeň představuje nový web!

FBC Plzeň představuje nový web!

Po dlouhých letech představuje FBC Plzeň nový vzhled webu i jeho funkce.

Chvíli po předčasném konci sezóny 2019/20 přichází FBC Plzeň s novinkou nejen pro fanoušky, ale i pro hráče a jejich rodiče. Nejstarší plzeňský florbalový klub totiž představuje nový vzhled svých internetových stránek. Samotný web je nyní přehlednější, zjednodušil svoji strukturu a zároveň vylepšil práci s fotografiemi. Hned na úvodní stránce najdete nejdůležitější informace od nejnovějších článků, přes přehled zápasů a tabulek elitních mužstev až po bleskové novinky.

Velkou změnu ale nový web představuje i pro všechny členy klubu – jeho vedení, trenéry, hráče i jejich rodiče. Samostatnou součástí webu je totiž samostatná členská sekce, která slouží jako klubový informační systém. V něm všichni členové najdou veškeré zásadní informace jako je přehled tréninků a zápasů, informace o cestách na utkání, přehled plateb, sledování docházky a mnoho dalšího. Ohledně přístupu do členské sekce se obraťte na vašeho trenéra, který vám sdělí potřebné informace.

Přestože jsme vývoji a přípravě nového webu věnovali dost času a úsilí, může se samozřejmě stát, že na nových stránkách najdete nějaký nedodělek nebo chybu. Pokud se tak opravdu stane, budeme rádi, když nám hlášení o chybě pošlete na e-mail lukas.kratochvil@esportsmedia.com, abychom ji mohli co nejrychleji odstranit. Předem vám za spolupráci děkujeme a věříme, že se vám nový web bude líbit!

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
MŠMT
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone