Home > Články > Dorostenci zacinkali stříbrně

Dorostenci zacinkali stříbrně

Cyklus Kralupy Open 2019 jsme uzavřeli medailově. Dorostenci vybojovali 2. místo!

Dorost

Na nedělní turnaj do Kralup nad Vltavou jsme odjížděli v co nejsilnější sestavě a pevně jsme věřili, že pokud zvládneme úvodní zápasy ve skupině, máme velkou možnost se umístit na předních místech turnaje.

Po úvodní vysoké výhře nad Wizards Praha jsme postupně porazili i Kanonýry Kladno a tým Kroužek Florbalowy a to v poměrech 5:1, 2:1 a 2:1.

Do čtvrtfinále nám turnajový systém přisoudil domácí celek Kralup nad Vltavou. Po výhře 4:1 jsme se posunuli do semifinále, kde na nás čekal známý celek ze skupiny a to tým Kroužek Florbalowy. Po urputné bitvě jsme postoupili do finále výsledkem 1:0.

Finále turnaje Kralupy Open 2019 bylo ve složení ACEMA Sparta Praha a náš tým. Celý zápas byl v režii brankářů, kteří se předháněli, kdo předvede hezčí zákrok. Nakonec lepší efektivitu v zakončení ukázala Sparta a vyhrála v poměru 4:0.

Kromě druhého místa na turnaji jsme získali i ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje, které si odnesl Matouš Eret, který celý turnaj předváděl svoji výtečnou formu ze sezóny.